RYCHLÝ KONTAKT

E-shop info:
tel: +420 604 205 111
info(a)elmax-sro.cz

ZBOŽÍ V AKCI


O nás
O nás


 

ELMAX s.r.o

- založeno 1994 -

Rodinná firma ELMAX s.r.o. se zabývá od roku 1998 přímým dovozem a prodejem kvalitního koženého zboží z exotických kůží – rejnočí, krokodýlí, hadí, pštrosí a z klasických kůží (hovězí, jehněčí). Od roku 2015 se specializujeme především na výrobky z rejnočí kůže a postupně doprodáváme zboží z kůží ostatních za zvýhodněné ceny. V našem portfoliu naleznete široký sortiment koženého zboží výjimečného vzhledu, vysoké kvality a dlouhé životnosti – peněženky, kabelky, pouzdra, etue, vizitníky, přívěsky, klíčenky, kůže a další doplňky.

Konečným zákazníkům nabízíme možnost nákupu zboží v našem e-shopu z pohodlí domova za nejlepší možné ceny na trhu a v kvalitě stejné jako v luxusním kamenném obchodě.

Majitelům prodejen a obchodníkům nabízíme splupráci a velkoobchodní ceny.

 

Těšíme se na Vás!

ELMAX s.r.o.

 

Upozornění:

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti ELMAX s.r.o. je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou, v případě potřeby, využity při občansko právním nebo i trestním řízení proti neoprávněným osobám.

MTMzZj