ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 299 Kč (50 EUR)
skladem ano

O nás
O nás


 

ELMAX s.r.o

založeno 1994

Rodinná firma ELMAX s.r.o. ® se zabývá od roku 1998 přímým dovozem a prodejem kvalitního koženého zboží z exotických kůží – rejnočí, krokodýlí, hadí, pštrosí a z klasických hovězích kůží. Od roku 2015 se specializujeme především na výrobky z rejnočí kůže a postupně doprodáváme zboží z kůží klasických za zvýhodněné ceny. V našem portfoliu naleznete široký sortiment výjimečného rejnočího koženého zboží vysoké kvality a nemasového charakteru – peněženky, kabelky, tašky, pouzdra, etue, přívěsky, klíčenky a další doplňky.

Majitelům prodejen a obchodníkům nabízíme splupráci a velkoobchodní ceny.

Konečným zákazníkům nabízíme možnost nákupu zboží v našem E-shopu z pohodlí domova, za nejlepší možné ceny na trhu a v kvalitě stejné jako v luxusním kamenném obchodě.

Těšíme se na Váš nákup!

ELMAX s.r.o.

 

Upozornění:

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti ELMAX s.r.o. ®je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou, v případě potřeby, využity při občanskoprávním i trestním řízení proti neoprávněným osobám.

ZGU2Y