ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
O nás


 

Společnost ® ELMAX s.r.o. se zabývá od roku 1999 přímým dovozem a prodejem kvalitního koženého zboží z exotických kůží – rejnočí, krokodýlí, hadí, pštrosí a z klasických hovězích a jehněčích kůží. Od roku 2015 se specializujeme především na výrobky z rejnočí kůže a postupně doprodáváme zboží z kůží klasických za zvýhodněné ceny. V našem portfoliu naleznete široký sortiment koženého zboží – peněženky, kabelky, tašky, pouzdra, etue, přívěsky, klíčenky a další doplňky.

Majitelům prodejen a obchodníkům nabízíme velkoobchodní ceny a možnost výběru zboží v naší vzorkovně či e-shopu stejně tak, jako i návštěvu naším obchodníkem ve vaší provozovně.

Konečným zákazníkům nabízíme možnost nákupu zboží v našem e-shopu z pohodlí domova, za nejlepší možné ceny na trhu a v kvalitě stejné jako v luxusním kamenném obchodě.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

 

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu společnosti ® ELMAX s.r.o., je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem. Některé komponenty mohou obsahovat skryté ochranné prvky, které budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti neoprávněným osobám.

M2I1MGM3